Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 161 Ürünler.
2-12 inç paslanmaz çelik bitirme endüstriyel kauçuk rotor / tekerlek frenli döner rotorlar
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |
|---|---|
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
| Fren: | Evet/Hayır |
3-8 Inç Ağır Görevli Filmiş Kök Trolley 200-500kg Yükleme Kapasitesiyle Çark Çarkları
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
200/250kg Kapasite Katı Çelik Çekirdek Endüstri Sink Palated Bracketli Döner Çark
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | PP/PVC/PU/kabuk |
| Uygulama: | Toplu taşıma |
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
2 İnç 110lbs Yükleme Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün adı: | 2 inç 110lbs üst plaka dişli gövde döner sabit beyaz naylon hafif hizmet 304 paslanmaz çelik tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Küçük naylon paslanmaz çelik tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Rulman yok |
Giyilebilir 5 İnç 330 lbs Yükleme Naylon Tekerlekleri Orta Hizmet
| Ürün adı: | 5 inç 330lbs üst plaka dişli gövde cıvata deliği beyaz naylon döner orta hizmet tipi avrupa tipi end |
|---|---|
| stil:: | Naylon orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
3 İnç Gri Mobilya Tekerlekleri 176LBS Dişli Kök Döner Kilitleme Çift Tekerlekli Tekerler
| Ürün adı: | 3 inç Gri Mobilya Tekerlekleri 176LBS Kapasiteli Dişli Kök Döner Kilitleme Çift tekerlekli Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Çift tekerlekli tpr ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 3 inç |
ISO9001 2 İnç Çelik Teker Tekerlekler, 154lbs Döner Lastik Tekerlekler Yükleme
| Ürün adı: | 2 inç 154lbs yüksek yük döner plakalı mavi termoplastik kauçuk tam frenli hafif hizmet tipi tekerlek |
|---|---|
| Stil:: | Hafif hizmet mavi tpr tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 50x32mm |
Poliüretan 242lbs Çift Frenli 4 İnç Orta Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 242lbs 4 inç çift frenli turuncu poliüretan döner orta hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tipi tekerler poliüretan |
| Tekerlek boyutu:: | 4x1-1/4 inç |
2 inç 66LBS Döner Plakalı Teker Tekerlekler hafif hizmet
| Ürün adı: | Toptan 2 İnç 66LBS Kapasiteli Döner Plakalı Lastik Tekerlek Hafif Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi kauçuk döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 2 inç |

