Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 354 Ürünler.
3" Sessiz Tıbbi Araba 80kg Kapasiteli Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 3" Sessiz Tıbbi Araba 80kg Kapasiteli TPR Orta Hizmet Tekerleri Üreticisi |
|---|---|
| Stil:: | 3" sabit orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 3" |
76 * 61mm Bolt Delik Aralıklı Çeşitli Endüstriyel İhtiyaçlar için Termoplastik Kauçuk Beyaz Gri
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
3 İnç Ekonomik Yumuşak TPR Tekerler Hafif Hizmet Döner Kilit Zemini koruyan Teker Tekerlekler Toptan Satış
| Montaj tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3 İNÇ |
| Dönme Yarıçapı: | 3 inçten küçük |
2 İnç Döner Beyaz Plastik Tekerler Hafif Hizmet PP Tekerlekler Cıvata Deliği
| Product Name: | 2 Inch Swivel White Plastic Castors Light Duty PP Wheels Bolt Hole |
|---|---|
| Style:: | Swivel plastic casters |
| Bearing :: | No |

