Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 354 Ürünler.
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
304 Paslanmaz Çelik Zenk Kaplama Yuvarlak Şekilli Top Taşıma Çarkı
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
105 mm çinko kaplama üst plaka tipi paslanmaz çelik sınıfı 304 casters
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Hastane için 4 '' Tıbbi Tekerler Bej Döner Dişli Kök Kilitleme Çift Tekerlek
| Ürün adı:: | 4 İnç Bej Tekerlek Döner Dişli Kök Kilitleme Tıbbi Tekerler Hastane Özelleştirmek İçin Çift Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100X71mm |
| Yükseklik:: | 123mm |
Endüstriyel sınıf 304 Paslanmaz Çelik Çift Top Çubukları
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting: | Top Plate Type |
Hareketli ekipmanlar için toplam kilit fren ve top rulmanı olan ağır görevli rulolar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
4.5 Inch Heavy Duty Paslanmaz Çelik Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Beyaz Gri Tıbbi Çubuklar Hasta Taşımacılığı İçin Plaka Naylon Bracket ile
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
Total Lock Brake Type Casters for Material Handling Equipment with 304 Stainless Steel Bracket Material
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Brake Type: | Total Lock |

