Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 354 Ürünler.
4" Kırmızı 198LBS Orta Hizmet Tekerleri Çift Bilyalı Rulman
| Ürün adı: | 4 "Kırmızı Tekerlek 198LBS Kapasiteli Döner Plakalı PVC Arabalar İçin Orta Hizmet Tekerleri Çif |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tipi tekerler pvc tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı |
2 inç Çift Teker Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 2 inç 132 lbs döner plakalı gri termoplastik kauçuk ikiz tekerlek tam frenli hafif hizmet tipi teker |
|---|---|
| Stil:: | Hafif hizmet tipi ikiz teker tpr tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 50x19mm |
50mm Şeffaf Mobilya Tekerleri Dişli Kök Krom Boyalı Yumuşak Tekerler Kilitli Döner
| Ürün adı:: | 50mm Şeffaf Mobilya Tekerleri Dişli Kök Krom Boyalı Yumuşak Tekerler Kilit Kaynaklı Döner |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Temizlemek |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU |
Ağır tıbbi ekipmanlar için plaka tıbbi koltuklar 275lbs yüklü kapasite çift fren
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
125mm Tekerlek 286lbs Kapasiteli PU Sabit Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Satılık Yüksek Yük 125mm Tekerlek 286lbs Kapasiteli PU Sabit Orta Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm pu sert orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
125 mm Boyutlu Tekerlek Orta Hizmet Tekerleri 220 lbs Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | 125mm Boyutlu Tekerlek 220lbs Yük Kapasitesi Yumuşak Medikal Tekerlekler Sabit Plakalı Orta Hizmet T |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sabit orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
3 İnç 4 İnç 5 İnç Yumuşak TPR Alışveriş Sepeti Tekerlekleri İçi Boş Kingpin Tekerler Gri Cıvata Delikli Döner Tekerler
| Ürün adı:: | 3 İnç 4 İnç 5 İnç Yumuşak TPR Alışveriş Sepeti Tekerlekleri İçi Boş Kingpin Tekerler Gri Cıvata Deli |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
PU Döner 5 inç İskele Tekerlekleri 1320lbs Uzun Alüminyum Kök Yükleme
| Ürün adı:: | 5 inç 1320lbs alüminyum uzun dişli kök pa çekirdekli pu döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Mavi |
| Tekerlek malzemesi:: | naylon + PU |
Mobilya için 50mm Tekerlek Yan Kilit PP Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Doğrudan Satış 50mm Tekerlek Boyutu Mobilya Kullanımı Yan Kilit Döner Plaka PP Hafif Hizmet Tekerler |
|---|---|
| stil:: | 2 inç PP hafif hizmet tekerleri |
| Rulman:: | Numara |
2 İnç Çaplı Plastik Döner Plaka Hafif Hizmet Tekerleri Özelleştirme
| Ürün adı: | 2 inç Çap Beyaz Plastik Döner Plaka Hafif Hizmet Tekerleri Özelleştirme |
|---|---|
| stil:: | 2 inç döner hafif hizmet tipi tekerlekler |
| Rulman :: | Numara |

