Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 354 Ürünler.
2 İnç 50mm İkiz Tekerlek Teker Arabası Tekerlekleri Endüstriyel Hafif Hizmet Siyah Kauçuk Döner Plaka
| Ürün adı: | 2 İnç 50mm İkiz Tekerlek Teker Arabası Tekerlekleri Endüstriyel Hafif Hizmet Siyah Kauçuk Döner Plak |
|---|---|
| stil:: | İkiz tekerlek kauçuk döner tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
264lbs Tıbbi Tekerler 4 İnç Sarf Malzemeleri 101x32mm Yumuşak TPR Hastane Tekerlekleri Döner Tip Kilitlenebilir Cıvata Deliği
| Ürün adı:: | 101x32mm Yumuşak TPR Hastane Tekerlekleri Döner Tip Kilitlenebilir Cıvata Deliği Tıbbi Tekerler 4 İn |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 101X32mm |
| Yükseklik:: | 149 mm |
4" 198lbs Kapasiteli Zemin Koruyucu Orta Hizmet Tekerleri Sert Tekerlek OEM
| Ürün adı: | 4" 198lbs Kapasiteli Zemin Korumalı TPR Sert Orta Hizmet Tekerleri Temini |
|---|---|
| Stil:: | 4" TPR sabit orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4" |
5" Düz Sırt Gri PP Çekirdek Orta Hizmet Tekerleri Çinko Boyalı Braket
| Ürün adı: | 220lbs Kapasiteli Düz Sırt Gri TPR Döner Orta Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR döner orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
160mm 120kg Kapasiteli Çift Frenli Ağır Hizmet İskele Tekerleği
| Ürün adı:: | 160mm 120kg kapasiteli çift frenli çelik kauçuk boru döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
| Tekerlek malzemesi:: | çelik + kauçuk |
75mm Şeffaf PU Mobilya Tekerleri Krom Boyalı Yumuşak Tekerlekler Oturma Odası İçin Kilitli Döner
| Ürün adı:: | 75mm Şeffaf PU Mobilya Tekerleri Krom Boyalı Yumuşak Tekerlekler Oturma Odası İçin Kilitli Döner |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | üretan/PU |
100mm Üst Plaka Siyah Braket Dökme Demir Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | Toptan 100mm Üst Plaka Döner Kafa Siyah Braket Mobilyalar İçin Orta Hizmet Dökme Demir Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir döner tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | siyah + demir |
404 Not Found
| Ürün adı: | 100mm Tekerlek Boyutu Dayanıklı Döner Plakalı Poliüretan Orta Hizmet Tekerleri İmalatı |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç PU döner orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100x32mm |
Yük Kapasitesi Çinko kaplama plakaları ile iskelet tekerlekleri - 200-250kg yük kapasitesi
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
2.5 İnç Yeşil Pu Tekerlek M10x15mm Dişli Kök Ofis Koltuğu Tekerleri 40KG Kapasite
| Ürün adı: | 2.5 inç yeşil pu tekerlek M10x15mm dişli kök ofis koltuğu tekerlekleri 40KG kapasiteli kapalı |
|---|---|
| stil:: | 2.5 inç yeşil sandalye tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Yeşil |

