Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch steel stem caster wheels ] eşleşme 354 Ürünler.
2.5 "Beyaz Yumuşak Pu İkiz Tekerlek, Büro Koltukları İçin Dişli Gövdeli Sessiz Döner Tekerler
| Ürün adı: | 2.5" beyaz yumuşak pu çift tekerlekli tekerlekler, tırtıklı gövdeli M10x15mm ofis koltukları iç |
|---|---|
| stil:: | 2.5" gövde pu sandalye tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz renk |
4 İnç Yumuşak Tekerlekler Gri Kauçuk Döner Teker Tekerlekler Sessiz Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Tekerlekler Gri Kauçuk Döner Teker Tekerlekler Sessiz Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi lastik tekerler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
Bilyalı Rulmanlı Gri PU 125mm Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 125mm çap 12x15 dişli kök rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri tek parça yürüyen merdiven tekerl |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek malzemesi:: | PU |
200x50mm 440lbs Dişli Gövdeli Lastik Tekerler Yükleme
| Ürün adı: | 200x50mm 440lbs döner sabit plaka dişli gövde cıvata deliği gri kauçuk orta hizmet tipi avrupa tipi |
|---|---|
| Stil:: | Gri kauçuk orta hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Süpermarket Alışveriş Sepeti Tekerleri 4 İnç 154LBS 3 Diskli Yürüyen Merdiven Flanşlı Sepet Tekerleri PU Dişli Kök
| Ürün adı:: | Sıcak 4 inç 154LBS 3 diskli Yürüyen Merdiven Flanşlı Sepet Tekerleri PU Dişli Kök Süpermarket Alışve |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | PU+PP |
| Tip:: | 3 pul yürüyen merdiven sepeti tekerleri |
Siyah Polyurethane Plakası Taşıma Top Taşıma 2000 Lbs Toplam Kilitli Döner Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Mounting Type: | Plate |
Mobilya Cıvata Deliği Başlığı İçin 2 İnç PU Tekerler Yumuşak Şeffaf Tekerler Tek Kilit
| Ürün adı:: | Mobilya için 2 İnç PU Tekerler Cıvata Delik Başlığı Yumuşak Şeffaf Tekerler Tek Kilit Üreticisi YLca |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Açık/Şeffaf |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU |
Çifte Fren Tıbbi Çarkları Yük Kapasitesi 125kg Termoplastik Kauçuk Toplam Yüksekliği 4 inç
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
275 lbs yüklü kapasiteli ticari plaka makine
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Renk: | Beyaz+Gri |
4 inç Toplam Yükseklik Çift Frenli Tıbbi Çubuklar Beyaz Gri
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |

