Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
Plaka Montaj Tipi -20 ila 100 derece sıcaklık aralığı için Hafif Görevli Çarklar
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
| Ev materyalleri: | Çelik |
Çelik plaka montajı, düz rulmanlı plastik tekerlek çekirdeği ile hafif görevli makaralar Toplam kilit / döner kilit fren
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
19-24 mm'lik hafif yükler için çelik plaka döner sarı tekerlekler
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
3 inçlik tıbbi plaka rotorları 275 lbs yük kapasitesi hassaslıklı top rulman naylon koltuk
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Ağır yükler ve daha fazla istikrar için yeşil atma çubuğu tipi zemin kilidi
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
| Yük kapasitesi: | 300kg |
Kolay Manevra İçin Gri Plastik Tekerlek Göbeği Çinko Kaplamalı Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Tread: | Smooth |
| Wheel Material: | TPR |
4/5/6/8 inç top rulmanı döner sert kilitli araba arabası tekerlekleri ipli sap üst plaka monte edilmiş
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
880LBS Kapasiteli Isıya Dayanıklı Döner 6" Kurutma Rafı Arabası Tekerleri
| Ürün adı: | 880LBS Kapasiteli Isıya Dayanıklı Döner Tekerlek 6 "Kurutma Rafı Arabası Tekerleri Üretici Çin |
|---|---|
| Stil:: | 6" kurutma rafı arabası tekerlekleri |
| Kapasite:: | 880 libre |
Hareketli ekipmanlar için toplam kilit fren ve top rulmanı olan ağır görevli rulolar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler İçin 6 İnç Poliüretan Düz Tek Tekerlekler
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler İçin 6 inç Alüminyum Çekirdekli Turuncu Poliüretan Düz Tek Tek |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
| Tekerlek çapı:: | 4 inç/5 inç/6 inç/8 inç/10 inç |

