Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Ağır Görevli Döner Kauçuk Üst Plakalı Castor Tekerlek Top Taşıyıcısı
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
90mm-125mm'lik top rulmanı olan ağır yüklü araba tekerlekleri
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
8 İnç Sessiz TPR Termoplastik Kauçuk 616LBS Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün Adı: | 8 inç Büyük Boy Sessiz TPR Tekerlek 616LBS Kapasiteli Döner Kilitleme Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 8 inç TPR yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
2816LBS Kapasiteli Dökme Demir 4 PU Teker Setleri İki Bilyalı Rulman
| Ürün adı: | 2816LBS Kapasiteli Pet Set Dökme Demir Çekirdek PU Tekerlek Plakası Sert Ağır Hizmet Tekerleri Üreti |
|---|---|
| stil:: | Demir çekirdekli pu sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
990LBS Kapasiteli 6 İnç PU Döner Kilitleme Sessiz Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Endüstriyel için 990LBS Kapasiteli 6 İnç Yeşil PU Tekerlek Döner Kilitleme Sessiz Ağır Hizmet Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 6 inç pu döner kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
320kg Yük Kapasitesi PU Plaka Arabası için 4 İnç Döner Tekerler
| Ürün adı: | WBD Toptan 320kg Yüksek Kapasiteli Demir PU Döner Plaka Yan Kilit Ağır Hizmet Tekerleri 4 İnç |
|---|---|
| stil:: | 320kg demir pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 320kg |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
TPR Eller Serbest Yan Fren Pedalı Döner 6" Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 "Yan Fren TPR Tekerlek Gri Tek Pedallı Döner Ağır Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 6" TPR yan frenli ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |

