Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Ağır Güçlü Kırmızı Demir Tekerlek Merkezi Topu Taşıyan Çarklar 837lbs'e Kadar Yük Kapasitesi Çinko Boyalı
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
300 lb yük kapasitesi ve 4 inç çapı olan TPR Tekerlek Tipi Orta Görevli Çarklar
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
1-4 inç çaplı endüstriyel tekerlekler sıcaklık aralığı 300°F'ye kadar
| Malzeme: | Çelik/ Alüminyum/ Plastik/ Kauçuk |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Yükleme kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
Şok emici top rulmanları orta görev 0 ila 180 derece F sıcaklık aralığı
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Gray |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
100 mm Ağır Güçlü Çarklar Genel Uzunluk 144 mm Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Kırmızı Demir PU Çifte Top rulmanları 837 lbs yük kapasitesine kadar ağır görevli rulmanlar
| Yük kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Kaymaz Orta Görevli Döner Tekerlek Çarkı Kauçuk 4 Inch Tekerlek Diametresi Orta Görevli Kaymaz 3-6 Inch Tekerlek Genişliği
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
Endüstriyel Plated Düzleştirme Çarkları Ağır Görevli Döner Kilit 300 Lbs Yük Kapasitesi
| Malzeme: | Çelik/ Alüminyum/ Plastik/ Kauçuk |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko Kaplama/Toz Kaplama/Paslanmaz Çelik |
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
450kg Yükleme Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 200mm üst plaka çift bilyalı rulman alüminyum çekirdek pu ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
Paslanmaz Çelik Endüstriyel Çubuklar Gıda İşleme ve Tıbbi Ekipmanlar için Plaka Çubukları
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |

