Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Dökme Demir Pu Döner Ağır Hizmet Tekerleri 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaretsiz
| Ürün adı: | 6 İnç Kırmızı Katı Endüstriyel Tekerlek İşaret Yok Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Pu Döner Tekerler To |
|---|---|
| stil:: | Döner tekerlek hd |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
4" Grey Ball Bearing Wheel Swivel Plate Medium Duty Casters With Brakes For Hand Trolleys
| Ürün adı: | 4 "Gri Bilyalı Rulman Tekerlek Döner Plaka El Arabaları İçin Frenli Orta Hizmet Tipi Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | PP |
PU 200mm 990lbs Alüminyum Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 200mm 990lbs üst plaka amerikan tipi alüminyum çekirdekli ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Alüminyum ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu sarı |
100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi
| Ürün adı:: | 100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Koyu mavi |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |
200mm Sert Levha Alüminyum Çekirdekli PU Naylon Tekerler Ağır Hizmet
| Ürün adı: | 200mm Sert Plaka Avrupa Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Çekirdekli PU Screwfix Naylon Tekerler Tedarik Ed |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum poliüretan sabit endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
Fenol Endüstriyel Çarklar Poliüretan Tekerlek Tipi Genişletilebilir Kök Montajı 1-4 Inç Tekerlek Genişliği
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Yüksek Kalite 4 Inch Siyah PVC Casters Çift Top Taşıma Filmiş Kök Orta Görevli Caster
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 2-7/8 X 2-7/8 İnç |
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
Yumuşak Çalışma Çubuğu Yüksek Yük Kapasiteleriyle Ağır Görevli Geri Çekilebilir Yan Montaj Çarkları
| Fren tipi: | Tam Kilit |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |

