Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
837lbs Tekerlek Kapasitesi Endüstriyel Çark 144mm Toplam Uzunluk Yumuşak Kolay Hareket
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
Plaka Kök Bolt Delik Endüstriyel için Sink Boyalı Bracket ile Heavy Duty Casters
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Yük Kapasitesi Çift Top rulmanlı Kırmızı Endüstriyel Çark Kapasitesi
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Orta boylu 4 inçlik makaralar 3-1/2 inçlik döner yarıçap sıcaklık aralığı 0 ila 180 derece F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Çelik Ağır Görevli Döner Çark 2000 Lbs Yük Kapasitesi 3.5 Inch Döner Yarıçapı
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
2000 lbs Toplam Kilitlenmiş Ön Fren Süper Ağır Görevli Çelik Çubuklar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
| Brake: | Front Brake |
Çinko Boyalı Bracket Yüzey Tedavisi Top Taşıyıcı ve Demir Tekerlek Merkezi ile Ağır Görevli Çarklar
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
Yük Kapasitesi 837 lbs'ye kadar Ağır Görevli Çekirdekler Ağır Yük İşleme için 144 mm Toplam Uzunluk ve Demir Tekerlek Merkezi Sunar
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
En iyi korozyon koruması için çinko kaplı endüstriyel makaralar
| tekerlek tipi: | Plastik/ Kauçuk/ Poliüretan/ Fenolik/ V-Oluk/ Çelik |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
4 inç orta yüklü rotorlar Bolt delik boyutu 1/4 inç ve yan kilit fren türü ile
| Üst Plaka Dönme Yarıçapı: | 3-1/2 inç |
|---|---|
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |

