Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Ağır Güçlü Kırmızı Demir Tekerlek Merkezi Topu Taşıyan Çarklar 837lbs'e Kadar Yük Kapasitesi Çinko Boyalı
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
| Renk: | Kırmızı |
Çinko ile kaplanmış endüstriyel tekerlekler sıcaklık aralığı 300 ° F'ye kadar Endüstriyel uygulamalar ve ekipman işleme yönelik dayanıklı ağır iş tekerlekleri
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Polyurethane tekerleği ile 100 mm kırmızı ağır yüklü tekerlekler 837lbs yük
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
| Yükleme: | Bilye |
300 lbs Gri Polyurethane Orta Görevli Çarklı Top Çarklı Çinkolu Tekerlekler
| Wheel Color: | Gray |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Type: | Polyurethane |
Gri Polyurethane 4 Inch Top Taşıma Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Siyah Polyurethane Plakası Taşıma Top Taşıma 2000 Lbs Toplam Kilitli Döner Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Mounting Type: | Plate |
Çeşitli tekerlekli özelleştirilebilir endüstriyel rotörler
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Çeşitli Montaj Tipleri ve Yük Kapasiteleri İçin Endüstriyel Çekirdekler
| Yük kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
| Tekerlek Genişliği: | 1-4 inç |
Endüstriyel Tekerlek Çarkları Dayanıklı Çelik Dönüştürme Tekerlekleri ile 5000 Lbs'e Kadar Ağır Görevli
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
837 lbs yük kapasitesi ağır iş endüstriyel için top rulman ve demir tekerlek merkezi ile ağır görevli rotorlar
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |

