Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
Yüksek Yük Kapasitesi 837 lb'ye kadar ağır yüklü tekerlekli ve 144 mm'lik uzunlukta
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
3-1/2 inç döner yarıçaplı 300Lbs yük kapasitesi olan poliüretane orta görevli rotörler
| Tekerlek Rengi: | Gri |
|---|---|
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
Yan kilitli fren şok emici rotorları kolay manevra için poliüretan tekerlekleri ile
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
|---|---|
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
| Tekerlek Rengi: | Gri |
Endüstriyel Ağır Görevli Çekirmenler Yüksek Yük Kapasitesi Kalıcı
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
| Yükleme: | Bilye |
Ağır Güçlü Kırmızı Demir PU Çarkları 837 lbs'e kadar yük kapasitesi ile
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
144mm Toplam Uzunluk Polyurethane Çarklı Ağır Görevli Çarklar
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Color: | Red |
Kırmızı Ağır Güçlü Çarklar 837lbs Yük Kapasitesi Top Taşıma Demir Tekerlek Merkezi Sink Boyalı
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
Demir Tekerlek Merkezi 837lbs Yük Kapasitesi Top Taşıma ile Kırmızı Ağır Görevli Çekirdekler
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
4 inçlik top taşıyıcı tekerlekleri olan çinko kaplamalı orta yüklü ruller
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Orta Güçlü 300 Pound Yük Kapasitesi 5-3/4 Inç Yükseklik Gri Polyurethane Tekerlekleri
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |

