Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial polyurethane caster wheels ] eşleşme 252 Ürünler.
837 lbs yük kapasitesi ağır yüklü rotorlar kırmızı poliüretan tekerlekler demir tekerlek merkezi
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
Yüksek Yük Kapasitesi Kırmızı Polyurethane Ağır Görevli Çarklar Çift Top rulmanları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
Endüstriyel uygulamalar için polyurethane tekerlek malzemesi ve top taşıyan ağır görevli makara
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
837 lbs'e kadar yük kapasitesi Polyurethane tekerlek malzemesi zinc boyanmış braket yüzey tedavisi ile ağır iş koltukları
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
144mm Toplam Uzunluk ve Polyurethane Tekerlek Malzemesi Ağır Görevli Uygulamalar için Ağır Görevli İster
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Gri Tekerlek 3-1/2 Inch Top Plate 0-180 ° F sıcaklık için Orta Görevli Döner Çarklar
| Fren tipi: | yan kilit |
|---|---|
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
Gri Tekerlek Rengi Top Taşımacılığı 5-3/4 Inç Toplam Yüksekli Orta Görevli Çarklar
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Bilye |
| Tekerlek Rengi: | Gri |
2.5 inç Tekerlek Çaprazlığı Çift Top Taşıyıcısıyla Polipropilen Çalışma Masa Çarkları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
| Üreticisi: | Tezgah A.Ş. |
Çift Top Taşıma Çalışma Masa Çarkları, Döner Çarklı Zenkli Verimlilikle
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Üreticisi: | Tezgah A.Ş. |
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
Ağır Güçlü Çinko Boyalı Çarklar Poliüretan Tekerleklerle 837 lbs'ye Kadar Yük Kapasitesi Çift Top rulmanları
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |

