Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
6 İnç Kırmızı PVC Ağır Hizmet Tekerleri Döner Plaka Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | 6 İnç Kırmızı PVC Ağır Hizmet Tekerleri Döner Plaka Arabası Tekerlekleri |
|---|---|
| stil:: | Ark sırtı pvc ağır hizmet tipi döner tekerlek |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı+siyah |
Kilitli Montajlı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Dişli Saplı Cıvata Deliği Aralığı 2,5 İnç Ağır Hizmet Uygulamaları İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | 8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin A |
|---|---|
| stil:: | İçi boş kauçuk döner ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
4 İnç Metal H Yivli Tekerlekler Katı Çelik Sert Kayar Makaralı Palet Tekerleri
| Ürün adı: | 4 İnç Metal H Yivli Tekerlekler Katı Çelik Sert Kayar Makaralı Palet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Sert palet tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 100 mm |
Katlanabilir platform arabası 2/4/6 Tekerlekler kolay ve uygun malzeme taşıma için
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |
|---|---|
| platformu: | Plastik/ Paslanmaz Çelik Platformu |
| Malzeme: | çelik |
500kg Beş Tekerlekli Katlanabilir Platform Arabası, Kulplu Endüstriyel
| Ürün adı:: | 500kg Beş Tekerlekli Platform Arabaları Siyah Plastik Katlanabilir Endüstriyel Arabalar Tedarikçi Çi |
|---|---|
| Malzeme:: | Plastik |
| Tekerlek çapı:: | 5 inç |
6x2 İnç Yuvarlak Pu Tekerlekler Döner Kilit Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerlekleri Alüminyum Çekirdek
| Ürün adı: | 6x2 İnç Yuvarlak Tip Pu Tekerlekler Döner Kilit Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerlekleri Alüm |
|---|---|
| stil:: | 6x2 inç endüstriyel araba tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6x2 inç |
Siyah Demir Rulman Kauçuk Tek Tekerlek 100mm 125mm 150mm 200mm Ağır Hizmet Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 100mm 125mm 150mm 200mm Siyah Demir Rulman Ağır Hizmet Tekerleri İçin Kauçuk Tek Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Demir Lastik Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 100/125/150/200mm |
Katlanabilir El Paslanmaz Çelik Platform Arabası Genel Yüksekliği 90cm Kolay ve Güvenli Malzeme Taşıma Çözümleri
| Türü: | Döner tekerler |
|---|---|
| Üstünlük: | Portatif |
| Kullanımı: | Ağır veya Hacimli Eşyaların Taşınması |
Katlanabilir platformlu ağır veya hacimli eşyaları verimli bir şekilde taşımak
| Üstünlük: | Portatif |
|---|---|
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
| Kulp Tipi: | Katlanabilir |

