Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
148/176/204/248mm Yük Yüksekliği Kick Bar Tipi Yere Kilit Sıkı ve Güvenli İşlem için
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Yeşil galvanizli çelik tekerlekler yukarı kaldırmak üst Jacks 300KG yük kapasitesi
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Yüzey işlemi: | Galvaniz Kaplama |
Konforlu ve Çeşitli Yükseltme Top Jack ile Döner Yük Yüksekliği 148mm
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Green |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
300kg Yüksek Kapasite Yeşil Çelik Döner Düzenlenebilir Zemin Kilit
| Uygulama: | Sanayi |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Tekerlek malzemesi: | çelik |
4 x 4.5 inçlik plaka ile ağır görevli araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Ağır Hizmet ve Zorlu Ortamlar İçin Hassas Bilyalı Rulman Çelik 3 İnç Tekerlek Çapı
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Çift Rulmanlı İskele Tekerlekleri Yük Kapasitesi 200/250kg Ağır Hizmet Uygulamaları
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |

