Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
5 İnç Demir PU Tekerler Ağır Hizmet Sabit Plakalı Yumuşak Endüstriyel Tekerlekler Tekerler Çin
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Demir PU Tekerler |
5000 lbs yük kapasitesine sahip ipli sap montaj tipi yuvarlak makaralar
| Toplam yükseklik: | 2-12 İnç |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Top rulman/doğru top rulman/Delrin rulman/kol rulman |
| Sıcaklık aralığı: | 300°F'ye kadar |
6 İnç Çift Frenli Dişli Teker Tekerlekler Pvc Dolaşma Önleme
| Ürün adı: | 6 İnç Çift Fren Dişli Kök Pvc Dolaşma Önleyici Endüstriyel Tekerler Çin Tedarik Ediyor |
|---|---|
| stil:: | Dolaşma önleyici gövde tekerlekleri |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı ve gri |
6 İnç Mavi Tekerlek 350kg Kapasiteli Dişli Kök Teker Lastik Tekerlekler
| Ürün adı: | Toptan 6 inç Mavi Tekerlek 350kg Kapasiteli Dişli Kök Döner Elastik Lastik Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk gövdeli döner endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Yeşil Daha Fazla Ürün ISO Rosh CE Sertifikalı Galvanizli Kaplamalı ve Tedarikçiler
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
300 kg'lık kompakt döner lamba direği engelli kilit 151 mm germe yüksekliği ile
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Tekerlek malzemesi: | çelik |
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |
Üst Plaka Boyutu 100*100*85*85 Galvanizli Kaplamalı Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm
| Wheel material: | Steel |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
Pürüzsüz Hareket İçin Sert İskele Tekerlekleri Dişli Çelik Sap Çift Bilyalı Rulman
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Esnek kullanımlı 250 kg kapasiteli iskelet tekerlekleri
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |

