Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
6 İnç Düz Tip Avrupa Tekerler İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Döner Endüstriyel Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 İnç Düz Tip Avrupa Tekerler İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Döner Endüstriyel Tekerlekler OEM |
|---|---|
| stil:: | Poliüretan ağır hizmet avrupa endüstriyel ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Endüstriyel Arabalar İçin 5 İnç Amerikan Tipi Zemin Kilitleri Geri Çekilebilir Kaldırıcılar
| Ürün adı: | Endüstriyel Arabalar İçin 5 İnç Amerikan Tipi Zemin Kilitleri Geri Çekilebilir Kaldırıcılar |
|---|---|
| stil:: | Amerikan tarzı zemin kilidi |
| Renk:: | Siyah |
5 İnç Poliüretan Tekerlek Mavi PU Ağır Hizmet Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri
| Ürün adı: | 5 İnç Poliüretan Sırt Tekerleği Mavi PU Sert Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel El Arabası Tekerleri Topta |
|---|---|
| stil:: | Saf PU Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
150MM Siyah Cam Elyaf Dolgulu Naylon Tekerlek, Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Araba Tekerleği Tekerleri İçin
| Ürün adı: | 150MM Siyah Cam Elyaf Dolgulu Naylon Tekerlek, Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel El Arabası Tekerleri İçi |
|---|---|
| stil:: | Cam Elyaf Dolgulu Naylon Tekerlek |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Alüminyum Çekirdekli Poliüretan Tek Tekerlekler 5 İnç 6 İnç 8 İnç Transpaletler İçin Transpalet Endüstriyel Arabalar
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç Alüminyum Çekirdekli Poliüretan Tek Tekerlekler Transpaletler için Transpale |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
| Tekerlek çapı:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |
5 adet ofis sandalyesi seti 2 inç plastik frenli siyah mobilya koltuğu
| Montaj Tipi: | Kök montajı |
|---|---|
| Uygulama: | Small trolleys, furniture; Küçük arabalar, mobilyalar; small cabinet; küçük |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
Çoğu Boughtcaster Tekerlek Mini Buzdolabı Stand Çeşitli Senaryolarda Kullanılabilir Buzdolabı Temel
| Uygulama: | Mobilya Donanımı, Çamaşır makinesi, buzdolabı |
|---|---|
| Renk: | Gri mavi |
| Malzeme: | Modifiye PP+Paslanmaz Çelik Boru+PVC Plastik Tekerlekler |
4 İnç 300kg Yükleme Ağır Hizmet Zemin Kilidi Geri Çekilebilir
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç Japon tarzı zemin kilidi geri çekilebilir |
|---|---|
| Stil:: | Japon tarzı zemin kilidi |
| Renk:: | Yeşil |
Renkli Platform Arabası Kolay Taşıma için Toplam Yüksekliği 90cm
| Platform Boyutu: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik |
| Araba tipi: | Platform Arabası |
20kg Yükleme 60mm Araba Tekerlekleri Gıda Arabası İçin Ağır Hizmet
| Ürün adı:: | 60mm 20kg dişli gövde siyah pp yemek arabası arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi:: | plastik |
| Tür:: | Yemek arabası arabası tekerlekleri |

