Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Ağır Güçlü Trolley Arabası Tekerlekleri 2.5 Bolt Delik Aralıklı Kauçuk / Naylon Döner / Sert
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Cıvata Delik Aralığı: | 2,5 inç |
Ağır Güçlü Uygulamalar için Fenol Endüstriyel Çarklar Yaka Halkası Kök Montaj Tipi Polyurethane Tekerleği
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Yüksek yük kapasitesi için 3-1/2 inç üst plaka döner yarıçaplı endüstriyel sınıflı ağır işlevli rotor top rulmanı
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Rulman Tipi: | Top yatağı/çift bilyalı rulman |
Zenk kaplamalı zincsiz ağır işlevli endüstriyel pvc kabukları
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| sırt tipi: | İşaretleme olmayan |
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
125 kg yük kapasitesiyle ağır işlevli plaka rotörleri
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Top Taşıyıcı Mobilya Çarklı Tekerlek PP Naylon TPR PU Kauçuk Tekerlekler Pürüzsüz Hareket ve Ağır Yük Kapasitesi İçin Mühendislik
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
Ağır Güçlü Yeşil Galvanizli Çelik Döner Yük Yüksekliği 148mm Endüstriyel Casters ISO Sertifikalı
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Türü: | döner |
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
Döşeme frenli paslanmaz çelik tıbbi makaralar ve yüklenmiş kapasite 275 lbs dayanıklı ağır görevli tıbbi ekipman tekerlekleri
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Type: | Plate |
| Load Capacity: | 125kg |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

