Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Montaj Boyutu 375 X 275 Inç 3 Ton Ağır Güçlü PU Çark Çarkı Yumuşak Çaplı Ağır Ekipman Hareketliliği ve Taşıma için Tasarlanmış
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Endüstriyel Araba 150mm Sabit Tip Ağır Hizmet Rulmanlı Tekerlekler
| Ürün adı: | Caster Distribütörler için 150mm Kırmızı Endüstriyel Tekerlek Sabit Tip Ağır PU Tekerler |
|---|---|
| stil:: | 150 mm pu sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150 mm |
837 lbs ağır polyurethane tekerlekler çift top rulmanları kırmızı demir merkezler
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
Çift Top Taşıma Ağır Güçlü Kauçuk Çark 8 inç ve Sağlam 3 ila 8 inç çapı Endüstriyel arabalar için mükemmel
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
6 İnç 550LBS Ağır Hizmet Endüstriyel Kilitli Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç Sessiz Gri TPR Tekerlek 550LBS Kapasiteli Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Fabrikası |
|---|---|
| Stil:: | 6 inç TPRswivel ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Toplam Kilitli Fren Ultra Ağır Hizmet Tipi Tekerlek Süper Ağır Hizmet Tipi Çelik Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
100mm Siyah Cam Naylon Araba Tekerlekleri Suya Dayanıklı Sabit Tip Ağır Hizmet Endüstriyel Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | 100mm Siyah Cam Naylon Arabası Tekerlekleri Su Geçirmez Sabit Tip Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Caste |
|---|---|
| stil:: | Cam Naylon Sert Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 100x50mm |

