Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
380kg Kapasiteli 5" Bilyalı Rulmanlı Ağır Hizmet Poliüretan Tekerler
| Ürün adı: | 5 inç 380 kg döner üst plaka turuncu pp çekirdekli poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriy |
|---|---|
| Stil:: | Poliüretan ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
4 Paket 2.5 Inç Ağır Görevli Döner Fren Durdurucu Sink Kaplama Polyurethane / Caster Wheel Side Brake
| Uygulama: | Tezgah Veya Diğer Ağır Ahşap Ürünler |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2,5 inç |
| Paket miktarı: | 4 |
280kg Yük Kapasitesi 6 "Endüstriyel Çarklar Ağır Görevli Dökme Demir Tekerlekler Yan Kilitli
| Ürün Adı: | 6 inç üst plaka döner içi boş döküm demir ağır hizmet tipi tekerlekler yan kilitli |
|---|---|
| Tarzı:: | Döküm ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek Malzemesi:: | dökme demir |
Ayak Bardakları ile 350kg Yükleme PA 3 İnç Ağır Hizmet Döner Tekerler
| Ürün adı: | Ayak bardakları ile 3 inç plaka döner ağır naylon ayarlanabilir tesviye tekeri tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Ayarlanabilir tesviye tekerlekleri naylon |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
8 inç Ağır Hizmet Yaylı Tekerler, 770 lbs Ağır Hizmet Poliüretan Tekerler Yükleme
| Ürün adı: | 8 inç 770lbs yük kapasitesi demir pu ağır hizmet tipi çift yaylı tekerler garajlar |
|---|---|
| Stil:: | Döner çift yaylı teker |
| Tekerlek çapı:: | 8 inç |
Çinko ile kaplanmış endüstriyel tekerlekler sıcaklık aralığı 300 ° F'ye kadar Endüstriyel uygulamalar ve ekipman işleme yönelik dayanıklı ağır iş tekerlekleri
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
3-8 Inç Ağır Görevli Filmiş Kök Trolley 200-500kg Yükleme Kapasitesiyle Çark Çarkları
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Döner / sert / kilitleme montu olan ağır yüklü araba rotörleri
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Kullanımı: | araba arabası |
Çeşitli Kök Boyutu M12x15mm Trolley Arabası için 3 Inç Çelik Çarklar
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Yukarı levha boyutu 2-6 inç ve 1-4 inç tekerlek genişliği
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |

