Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler İçin 6 İnç Poliüretan Düz Tek Tekerlekler
| Ürün adı: | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerler İçin 6 inç Alüminyum Çekirdekli Turuncu Poliüretan Düz Tek Tek |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Portakal |
| Tekerlek çapı:: | 4 inç/5 inç/6 inç/8 inç/10 inç |
Çelik Ağır Görevli Döner Çark 2000 Lbs Yük Kapasitesi 3.5 Inch Döner Yarıçapı
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Çifte Top rulmanları Endüstriyel Caster 144mm Uzunluk Ağır Görevli Uygulamalar için
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Plaka Montajlı Ekstra Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerlekler Ön Frenli Ağır Yükler İçin
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
5 İnç Ağır Hizmet Tipi Plastik Tekerler Yan Fren Siyah Katı PP Endüstriyel Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 5 İnç Ağır Hizmet Tipi Plastik Tekerler Yan Fren Siyah Katı PP Endüstriyel Teker Tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | 5 inç yan frenli plastik ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
6x2 İnç Gümüş Tekerlek 280kg Yük Kapasitesi Ağır Hizmet Rijit Tekerlekler
| Ürün Adı: | 6x2 inç Gümüş Jant 280kg Yük Kapasitesi Dökme Demir Ağır Hizmet Tipi Sert Tekerler Fabrikası Çin |
|---|---|
| Tarzı:: | 6 inç ağır hizmet tipi içi boş sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Gri PVC Tekerlekler 6 İnç Sabit Tekerler Araba Tekerlekleri Ağır Hizmet Endüstriyel
| Ürün adı: | Gri PVC Tekerlekler 6 İnç Sabit Tekerler El Arabası Tekerlekleri Ağır Sanayi Fabrikası Çin |
|---|---|
| stil:: | 6" pvc tekerler sert |
| İnşaat:: | kaynaklı |
8x3 İnç Süper Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerler, Frenli Geniş Tekerlek Kilitlenebilir El Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | 8x3 İnç Süper Ağır Hizmet Tipi Naylon Tekerler, Frenli Geniş Tekerlek Kilitlenebilir El Arabası Teke |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi döner naylon teker |
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz+Gümüş |
Ağır Güçlü Polyurethane Çarkları Kırmızı Çift Top rulmanları 837lbs Yük Kapasitesi
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |

