Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
1000 Lbs Yük Kapasitesi 3 Ton Heavy Duty PU Caster Wheel Sert Endüstriyel ve Ekipman Hareketliliği için tasarlanmış Pürüzsüz Çapraz
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Yüksekliği 194mm kırmızı PU tekerlek poliüretan tekerlekler pürüzsüz battaniye tipi endüstriyel tekerlekler ağır ekipman ve makine taşımacılığı için idealdir
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
150mm ağır hizmet tipi poliüretan frenli tekerlek, lojistik ve malzeme taşıma arabaları için üretilmiştir
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
200/250kg Yük Kapasiteli İskeleler Ağır Hizmet Tipi PU Tekerlekler Endüstriyel Uygulamalar için
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
Endüstriyel Uygulamalar İçin Ağır Güçlü Kauçuk Çubukları
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
|---|---|
| Ev materyalleri: | çelik |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
5 İnç İçi Boş Çekirdekli Demir Döner Plakalı Endüstriyel Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Ağır Hizmet Tipi 5 inç İçi Boş Çekirdekli Demir Tekerlek Döner Plakalı Mobilya İçin Endüs |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç içi boş demir döner tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5x2 inç |
Zenk kaplama bracketli ağır işlevli iskelet rotörleri
| Uygulama: | Toplu taşıma |
|---|---|
| Braket Yüzey İşlemi: | Çinko Kaplamalı |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
125 mm Dökme Demir 506LBS Kapasiteli Yan Fren Ağır Hizmet Tablası Tekerlekler
| Ürün adı: | YLcaster, 125mm Dökme Demir Masa Tekerleği 506LBS Kapasiteli Yan Fren Ağır Hizmet Tekerleri Döner Pl |
|---|---|
| Stil:: | 125 mm demir mobilya tekerleri yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
2-8 inç endüstriyel fren yükü kapasitesi 100-300 KG ile tekerlekler
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Renk: | Siyah/Mavi/Yeşil |
| Tekerlek çapı: | 3-8 inç |

