Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial caster wheels ] eşleşme 593 Ürünler.
Steel Housing Material Rubber Casters for Heavy-Duty Applications Customizable Unit Weight 4kg-5kg
| Application: | Industry |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Endüstriyel için PU 350kg Kapasiteli 6 İnç Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç çap 2 inç genişlik döner plaka ark sırtı kırmızı pu demir çekirdekli endüstriyel tekerler |
|---|---|
| stil:: | Ark sırtlı PU ağır hizmet tipi döner rulet |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
100 mm yumuşak Termoplastik Kauçuk Ağır Hizmet Kilitlenebilir Tekerlekler
| Ürün adı: | OEM 100mm Çap Termoplastik Lastik Tekerlekler Yumuşak Yan Fren Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm TPR yan fren ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Ağır Hizmet Plakası Montajlı Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
5 inç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerler Döner Plaka Yumuşak Endüstriyel Araba Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tekerleri |
300kg Yükleme 200mm Döner Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 200mm çap 2 inç genişlik döner plaka ark sırtı kırmızı pvc pp çekirdek ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Ark sırtı pvc ağır hizmet tipi döner teker |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı + siyah |
Ağır Güçlü Kırmızı Demir Tekerlek Merkezi Topu Taşıyan Çarklar 837lbs'e Kadar Yük Kapasitesi Çinko Boyalı
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
| Renk: | Kırmızı |
Ağır Güçlü Kırmızı Demir Tekerlek Merkezi Topu Taşıyan Çarklar 837lbs'e Kadar Yük Kapasitesi Çinko Boyalı
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Ön fren ağır yükler için polyurethane rotorlar siyah tekerlekler plaka monte
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
837 lbs yük kapasitesi ağır iş endüstriyel için top rulman ve demir tekerlek merkezi ile ağır görevli rotorlar
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |

