Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Ağır Hizmet Plakası Montajlı Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
Yumuşak TPR Gri Zenkli Çarklar 19-24mm Tekerlek 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
Düz ve sessiz hareket için ISO/SGS/ROSH sertifikalı endüstriyel tekerlek silindirleri
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Siyah Süper Ağır Görevli Plak Montaj Çelik Casters 2000 Lbs Yük Kapasitesi 50mm Tekerlek
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Ağır makine ve endüstriyel ekipman hareketleri için optimize siyah tekerlekli ağır görevli süper ağır görevli makine
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Toplam Yüksekliği 2 ila 12 inç Ağır Görevli Çarklar Sink kaplı Toz kaplı Paslanmaz Çelik Ağır Yüklü Sanayi Tekerlekleri
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
4kg 5kg Birim Ağırlık Kauçuk Tekerlekler Çelik Kauçuk Tekerlek Malzemesi İç Mekan Dış Mekan Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamalar İçin Uygun
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Color : | Black/Blue/ Green |
TPR 4x2 İnç Ark Sırtı Üst Plaka Döner Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | TPR Tekerlekler Tedarikçisi 4x2 inç Ark Sırtı Gri Üst Plaka Döner Ağır Hizmet Tekerleri Sunuyor |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç TPR döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç/ 100 mm |
M10x25mm Dişli Kök Tekerlek Tekerleri 360 ° Dönen Tek Frenli Laboratuvar Arabası Tekerleri
| Ürün adı: | M10x25mm Dişli Kök Tekerlek Tekerleri 360 ° Dönen Tek Frenli Laboratuvar Arabası Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | M10 Stem Lab Arabası Tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Kahverengi |

