Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
5 inç Toplam Yükseklik Ağır Görevli 1000 Lbs Yük Kapasitesi Top Taşıyıcı dahil Polyurethane Taşları
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
660lbs Kapasite 90x60cm Katlanabilir Platform Arabası Ağır Hizmet
| Ürün adı:: | 90x60cm boyutunda 660lbs kapasiteli yeşil ko-polipropilen platform katlanabilir arabalar toptan |
|---|---|
| Malzeme:: | Eş Polipropilen |
| Tekerlek çapı:: | 5 inç |
50 mm endüstriyel iskelet rotor tekerlekleri rulo rulmanları ile
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
4 İnç 300kg Yükleme Ağır Hizmet Zemin Kilidi Geri Çekilebilir
| Ürün adı: | 4 inç 5 inç 6 inç 8 inç Japon tarzı zemin kilidi geri çekilebilir |
|---|---|
| Stil:: | Japon tarzı zemin kilidi |
| Renk:: | Yeşil |
Dayanıklı Endüstriyel Çekirdekler Sessiz ve Sessiz Çalışma için
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Çekim Kapasitesi 194mm Yüksekliği 450-850kg Yüklü Kapasite
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
450-850 kg yüklü kapasiteli, toplam kilit fren tipi ve PU demir tekerlek malzemesi olan poliüretan tekerlekler
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
PU Demir Malzemesi Yumuşak Çevre ve Dayanıklı Tek Tekerlek Performansı İçin Polyurethane Çevre
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
200kg Kapasiteli CE 6inch PP Ağır Hizmet İskele Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 6 inç 200 kg kapasiteli pp çekirdek pp rulman döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Malzemesi:: | PP |
| Tip:: | PP iskele tekerlekleri |

