Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
200mm Caster Tekerlekli İskele, 700kg Yükleme İskelesi Tekerleği Ağır Hizmet
| Ürün adı:: | 200mm 1320lbs çelik üst plaka güçlendirilmiş naylon döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi:: | PA |
| Tür:: | Üst plaka döner güçlendirilmiş pa iskele tekerlekleri |
Çürük çekirdekli poliüretane kasketler, yumuşak tabanlı tek tekerlekli, 194 mm / 2 inç yükseklikte.
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
160mm 120kg Kapasiteli Çift Frenli Ağır Hizmet İskele Tekerleği
| Ürün adı:: | 160mm 120kg kapasiteli çift frenli çelik kauçuk boru döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
| Tekerlek malzemesi:: | çelik + kauçuk |
Taşıma Fren Tipi Çark Çark Çark 200/250kg Yük 50mm Çelik İşlenmiş Kök
| Kullanımı: | İskeleler |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Çift Fren |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
Kolay Manevra Kabiliyeti ve Dayanıklı Performans için Çelik Dişli Gövdeli Mobil İskele Tekerleği
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Plastik / Paslanmaz Çelik Platformu Döner Çarklı Renkli Katlanmalı Araç
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
125mm İskele Teker Tekerlekleri, 1320lb Kapasiteli Mobil İskele Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 125mm 1320lbs çelik saplı kaymalı yatak kırmızı naylon döner iskele tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı |
| Tekerlek malzemesi:: | naylon |
500 kg 90cm'ye kadar yük kapasitesi olan ağır yüklü katlanabilir taşıma arabası
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
TPR Eller Serbest Yan Fren Pedalı Döner 6" Frenli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 "Yan Fren TPR Tekerlek Gri Tek Pedallı Döner Ağır Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 6" TPR yan frenli ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
3 İnç Ekonomik Yumuşak TPR Tekerler Hafif Hizmet Döner Kilit Zemini koruyan Teker Tekerlekler Toptan Satış
| Montaj tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3 İNÇ |
| Dönme Yarıçapı: | 3 inçten küçük |

