Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
Poliüretan 506LBS Yan Kilit Bilyalı Rulmanlı Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | YLcaster, 506LBS Yük Kapasitesi Sağlar Kırmızı PU Tekerlek Döner Plakalı Yan Fren Ağır Hizmet Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 506lbs pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 506 libre |
Dolly için ISO9001 Düz Sırtlı Döner Plaka 6 İnç Döner Tekerlek Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç İçi Boş Tekerlek 616LBS Yük Kapasitesi Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Toptan Sa |
|---|---|
| stil:: | 6 inç ağır hizmet tipi mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
125mm PU Tekerlek Üst Plakası Frenli Döner Tekerlekler Basma Tipi
| Ürün Adı: | WBD Toptan 125mm Çap Alüminyum Çekirdek PU Tekerlek Üst Plaka Döner Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Style:: | 125mm aluminium pu swivel heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Mobilya için Rulman 4 İnç Döner Dökme Demir Tekerlekler
| Ürün adı: | Sıcak Tip Mobilya Kullanımı 4 inç Gümüş Renkli Tekerlek Dökme Demir Döner Ağır Hizmet Tipi Tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç ağır hizmet tipi demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Endüstriyel Arabalar İçin 8 İnç Düz Sırtlı PU Tekerlek Kırmızı Poliüretan Döner Plaka Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı: | Endüstriyel Arabalar İçin 8 İnç Düz Sırtlı PU Tekerlek Kırmızı Poliüretan Döner Plaka Arabası Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 8 inç pu döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Dolap Mobilyaları için 200kg Yüksek Yük Taşıyan Dökme Demir 4 İnç Dolly Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan 4 inç Gümüş Katı Tekerlek 200kg Kapasiteli Dökme Demir Döner Frenli Mobilyalar İçin Ağır |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç demir mobilya tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 10 santimetre |
PVC 154lbs Çamaşır Makineleri İçin Frenli 50mm Dişli Gövde Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | Dişli Gövde PVC 154lbs Çamaşır Makineleri İçin Frenli 50mm Hafif Hizmet Tekerleri Yükleme |
|---|---|
| stil:: | İkiz teker pvc gövde tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 2" |
75mm Beyaz 80KG Yük Kapasitesi Naylon Castor Wheels
| Ürün adı: | YLcaster, 75mm Beyaz Naylon Tek Tekerlek 80KG Farklı Montaj Tipi Hafif Hizmet Tekerleri için Yük Kap |
|---|---|
| Stil:: | 3" beyaz naylon tek tekerlek |
| Rulman Tipi:: | düz rulmanlı |
OEM 50mm Döner Kilitleme Dişli Gövdeli Tekerler Rulmansız
| Ürün adı: | YLcaster OEM 50mm Siyah Lastik Tekerlek Dişli Kök Döner Kilitleme Hafif Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli kauçuk kilitleme tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 50 mm |
8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | 8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin A |
|---|---|
| stil:: | İçi boş kauçuk döner ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |

