Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
8 İnç Standart Endüstriyel Kilitlenebilir Siyah Lastik Tekerlekler Döner Plaka Teker Tekerlekler Sarf Malzemeleri Çin
| Ürün adı: | 8 İnç Standart Endüstriyel Kilitlenebilir Siyah Lastik Tekerlekler Döner Plaka Teker Tekerlekler Sar |
|---|---|
| stil:: | Kauçuk standart endüstriyel ruletler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Trolley Tekerlekleri Ağır Güçlü Lastik Tekerlekler Diametri 8 inç Yüksekliği 125mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
125mm 440lbs Kilitli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 125mm 440lbs plaka döner demir çekirdekli mavi elastik kauçuk ağır hizmet tipi kilitli tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inçx42mm |
Toplam Frenli 200mm 462lbs Kapasiteli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Toplam frenli 200mm 462lbs üst plaka döner çelik çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Çelik çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Braket tedavisi:: | kataforez |
8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | 8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin A |
|---|---|
| stil:: | İçi boş kauçuk döner ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Giyilebilir 230kg Kapasiteli 5 İnç Kilitli Yeşil Braketli Döner Tekerler
| Ürün adı: | 5 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk döner ağır hizmet tipi teker |
| Kapasite:: | 230kg |
6 İnç 550LBS Ağır Hizmet Endüstriyel Kilitli Döner Plakalı Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç Sessiz Gri TPR Tekerlek 550LBS Kapasiteli Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Fabrikası |
|---|---|
| Stil:: | 6 inç TPRswivel ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
200mm Sert Levha Sessiz Tekerlekler Yüksek Kapasiteli Alüminyum PU Tekerler Avrupa Tipi
| Ürün adı: | 200mm Sert Levha Sessiz Tekerlekler Yüksek Kapasiteli Alüminyum PU Tekerler Avrupa Tipi |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum sert ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |

