Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 156 Ürünler.
125 mm Boyutlu Tekerlek Orta Hizmet Tekerleri 220 lbs Yük Kapasitesi
| Ürün adı: | 125mm Boyutlu Tekerlek 220lbs Yük Kapasitesi Yumuşak Medikal Tekerlekler Sabit Plakalı Orta Hizmet T |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sabit orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
3 inçlik tıbbi plaka rotorları 275 lbs yük kapasitesi hassaslıklı top rulman naylon koltuk
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Zenkli Hafif Görev Çarkları / Döner Çarklar TPR Düz Tekerlek 19-24mm Tekerlek
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
|---|---|
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
Hafif Görevli Gri Çelik Çarklar Toplam Kilit Döner 19-24mm Tekerlek düz yatak -20 100.C
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri
| Ürün adı:: | M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri |
|---|---|
| Gövde Boyutu:: | 28x40mm |
| Yükseklik:: | 149 mm |
Toplam Frenli 200mm 462lbs Kapasiteli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Toplam frenli 200mm 462lbs üst plaka döner çelik çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Çelik çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Braket tedavisi:: | kataforez |
3" Sessiz Tıbbi Araba 80kg Kapasiteli Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 3" Sessiz Tıbbi Araba 80kg Kapasiteli TPR Orta Hizmet Tekerleri Üreticisi |
|---|---|
| Stil:: | 3" sabit orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 3" |
150mm Demir Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri Logo Özelleştirilebilir
| Ürün adı: | 150mm Demir Çekirdekli Kauçuk Sabit Tekerlek Logosu Özelleştirilebilir Ağır Hizmet Tipi Tekerler Sat |
|---|---|
| Stil:: | 6" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
Mebel bitirici çinko kaplı sıvılı sapılı sapı yük kapasitesi 10-60 KG
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
Çevre Dostu Mobilya Tekerlekleri Mavi Ofis Sandalyesi Tekerleği Sürdürülebilir Çalışma Alanları İçin
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Bearing Type: | Ball Bearing |

