Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 156 Ürünler.
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Kapasite Sabit Plate Caster Wheel Üretici
| Ürün Adı: | OEM Kauçuk Tekerlek 125mm 200kg Kapasite Sabit Plak Ağır Görevli Çarklar |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
10 ila 60 KG Yük Kapasiteli Çevre Dostu Mobilya Tekerlekleri Ofis Sandalyeleri ve Mobilyalar için Dayanıklı Döner Tekerlekler
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
PP Tekerlek Tipi Çubuk Mobilya Dayanıklı Ağır Güçlü Endüstriyel Kalite Ofis Sandalyeleri Masalar ve Dolaplar Çeşitli Renkler
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Mobilya Sapı Küçük Dolaplar için Arabalar ve Yuvalar
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Ağır Hizmet Arabası Teker Tekerlekleri 100x50mm 4 inç Döner Tablalı Tekerler Siyah Demir Çekirdekli Kauçuk
| Ürün Adı: | 100x50mm 4 inç Döner Plaka Tekerler Siyah Demir Çekirdek Kauçuk Ağır Hizmet Arabası Caster Tekerlekl |
|---|---|
| Tarzı:: | 100mm Demir Kauçuk Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
Çevre dostu ve pürüzsüz yuvarlak mobilya top rulmanlı tekerlek
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Bebek yataklarınızı 50mm Mobilya Çarkları ile yükseltin Çevre dostu
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Feature: | Environmental Friendly |
150mm ağır hizmet tipi poliüretan frenli tekerlek, lojistik ve malzeme taşıma arabaları için üretilmiştir
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
Küçük Araba Arabaları İçin 3 İnç Katı Kauçuk Teker Döner Plaka Siyah Tekerlek Tekerleri
| Tekerlek Sırtı: | Düz |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 128 lbs'ye kadar |
| Tekerlek Genişliği: | 25mm |

