Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 156 Ürünler.
Üretici Doğrudan Tedarik Guangdong Mobilya Çarkları 4 Parça Set Tpr Castor Wheel Double Top Plate Swivel Caster
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Montaj TipiTedavi: | Plaka Montajı |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
Basit rulmanlı endüstriyel döner rotörler / TPR tekerleği
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
| Fren tipi: | Toplam Kilit, Döner Kilit |
Tutamak Halkalı Kök Mobilya Tekerlekleri 10-60 KG Yük Kapasitesi 3-5 İnç Tekerlek Çapı Çinko Kaplamalı
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
|---|---|
| Wheel Type: | PP/Nylon/TPR/PU/Rubber |
| Application: | Furniture |
Yeni Tasarım Nylon Tekerlekli Ofis Sandalyesi Çarkları 10-60KG Yük Kapasitesi İçin Yakalama Kökü
| Teker Tipi: | Top servisleri/ofis sandalyesi caster/transparent caster |
|---|---|
| Rulman Tipi: | Bilye |
| Renk: | Beyaz/ Siyah/ Kırmızı/ Sarı/ Yeşil/ Mavi/ Kahverengi Vb. |
Çevre Dostu Mobilya Tekerlekleri Ofis Sandalyesi Tekerlekleri Çevre Dostu Hareket İçin
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
Dişli Kök Döner Alışveriş Sepeti Tekerleri 100x32mm Yumuşak TPR Tekerlekler
| Ürün adı:: | 100x32mm Zemini koruyan Yumuşak TPR Tekerlekler Dişli Kök Döner Alışveriş Sepeti Tekerleri OEM |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
3-5 Inç Top Taşıyıcı Mobilya Çubukları Sink Kaplama / Yaka Halkası Kökü / Filmiş Kökü
| Tekerlek çapı: | 3-5 inç |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko Kaplamalı/Tutma Halkası Sapı/Dişli Sap |
| Renk: | Beyaz/ Siyah/ Kırmızı/ Sarı/ Yeşil/ Mavi/ Kahverengi Vb. |
4 İnç Kilitlenebilir Cıvata Deliği Tipi Yumuşak TPR Tekerler Gri Tekerlek Arabası Tekerleri
| Product Name: | 4 Inch Lockable Bolt Hole Type Soft TPR Castors Grey Wheel Trolley Casters |
|---|---|
| Style:: | Soft rubber medium duty casters |
| Wheel Width:: | 32 mm |
Mobilya için Tutma Halkası Gövde Bilyalı Tekerlekler 3-5 İnç Tekerlek Çapı Çinko Kaplama
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
Endüstriyel arabalar için 100 mm çaplı ağır yüklü arabalar Toptan Plastik arabalar
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Tarzı:: | 100mm pp sert ağır hizmet tekerleri |
| Wheel size:: | 100mm |

