Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 156 Ürünler.
3-5 inçlik plastik veya PU tekerlekleri ile pürüzsüz ve sessiz ofis mobilya çarkları
| Yük kapasitesi: | 10-60 kilo |
|---|---|
| Özellik: | Çevre dostu |
| Bitir.: | Çinko Kaplamalı/Tutma Halkası Sapı/Dişli Sap |
4 İnç Tekerlek 180kg Kapasiteli Ağır Hizmet Tipi Tekerler Demir Kauçuk Sert Plaka
| Ürün adı: | WBD, 4 inç Tekerlek 180kg Kapasiteli Demir Kauçuk Sert Plaka Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Tedarik E |
|---|---|
| Stil:: | 4" kauçuk sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
125mm 350kg Kapasite Platform Trolley Heavy Duty Casters Toptan Endüstriyel Caster
| Ürün Adı: | 350kg Kapasiteli Siyah PP Sabit Tekerlekli Platform Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Üreticisi Çin |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
4 "Mavi Tekerlek Yumuşak TPR Döner Plakalı Orta Hizmet Arabası Tekerleri Toptan Çin
| Ürün adı: | 4 "Mavi Tekerlek Yumuşak TPR Döner Plakalı Orta Hizmet Arabası Tekerleri Toptan Çin |
|---|---|
| stil:: | Yumuşak TPR orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Mavi |
Yatağın altına çekmek için 1 inç kahverengi TPR sessiz Döner Olmayan sert tekerlekler
| Ürün adı: | Yatağın altına çekmek için 1 inç kahverengi TPR sessiz Döner Olmayan sert tekerlekler |
|---|---|
| stil:: | Küçük tekerlekler |
| Braket Yüzey İşlemi:: | çinko boyalı |
2 İnç İkiz Tekerlek Tekeri Endüstriyel Cıvata Deliği Frenli Siyah Kauçuk Tekerler Avrupa Tipi
| Ürün adı: | 2 İnç İkiz Tekerlek Tekeri Endüstriyel Cıvata Deliği Frenli Siyah Kauçuk Tekerler Avrupa Tipi |
|---|---|
| stil:: | İkiz tekerlek kauçuk döner tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
Endüstriyel sınıf Çarklar 3 inç Tekerlek Genişliği 5-3/4 inç Ağır kullanım için Toplam Yükseklik
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Rengi: | Gri/ kırmızı/ mavi/ turuncu/ yeşil/ beyaz |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Fren Üst Plakalı Yumuşak Endüstriyel Lastik Tekerlekler ile 4 İnç Mavi Tekerlek Döner Elastik Kauçuk Tekerler
| Ürün adı: | Fren Üst Plakalı Yumuşak Endüstriyel Lastik Tekerlekler ile 4 İnç Mavi Tekerlek Döner Elastik Kauçuk |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Hafif Hizmet 2 İnç Siyah Kauçuk Tekerler Yan Fren Parke Zemin İçin Yumuşak Döner Teker Tekerlek
| Tekerlek Genişliği: | 20.3MM |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Hafif Hizmet Tekerleri |
125mm 550lbs Kapasiteli Ağır Hizmet Tekerleri Kauçuk Çift Fren Toptan Satış
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Gümüş |

