Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 156 Ürünler.
Giyilebilir 230kg Kapasiteli 5 İnç Kilitli Yeşil Braketli Döner Tekerler
| Ürün adı: | 5 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk döner ağır hizmet tipi teker |
| Kapasite:: | 230kg |
4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İçin OEM
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Kauçuk Tekerler Orta Hizmet Gri TPR Yan Kilit Döner Teker Tekerlekler Parke Zeminler İ |
|---|---|
| stil:: | 100 mm yan frenli orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 100mm |
Genişletilebilir Stem Endüstriyel Çarklar Endüstriyel Makine Depolama ve Ekipman Hareketliliği için Kalıcı Ağır Güçlü Tekerlekler
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
4 İnç Yumuşak Termoplastik Lastik Tekerlekler Gri TPR Bilyalı Rulman Kök Teker Tekerlekler Orta Hizmet Tipi
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Termoplastik Lastik Tekerlekler Gri TPR Bilyalı Rulman Kök Teker Tekerlekler Orta Hizm |
|---|---|
| stil:: | 4" TPR gövde tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 100mm |
50mm Tekerlek Genişliği Ekstra Ağır Görevli Naylon Tekerlekleri Çarklar Ağır Yüklü Endüstriyel Uygulamalar ve Hareketlilik İçin Yapılan Poliüretan Tekerlekler
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Kauçuk 150mm 510lbs Yan Frenli Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 150mm 510lbs üst plaka döner demir çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi yan frenli tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inçx2 inç |
Yan Kilitli 100mm 396lbs Siyah Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD, Yan Kilitli 100mm 396lbs Kapasiteli Siyah Kauçuk Döner Ağır Hizmet Tekerleri Üretiyor |
|---|---|
| Stil:: | 4" demir kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inçx2 inç |
4 Inch Wheel Size Polypropylene için Neylon Tıbbi Çarklar
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Türü: | Plaka |
Pürüzsüz Sırtlı Plastik Tekerlek Göbekli Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler, Plaka Montaj Uygulamaları İçin
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
125mm 440lbs Kilitli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri Yükleme
| Ürün adı: | 125mm 440lbs plaka döner demir çekirdekli mavi elastik kauçuk ağır hizmet tipi kilitli tekerler |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk ağır hizmet tipi teker |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inçx42mm |

