Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
30kg Kapasiteli Kırmızı TekerleklerDöner Dişli Gövde Hafif Hizmet Tipi PVC Tekerler Yan Fren
| Ürün adı: | Yan Fren Döner Dişli Kök Hafif Hizmet PVC Tekerler Fabrika Çin ile 30kg Kapasiteli Kırmızı Tekerlekl |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner kilitli pvc tekerlekler gövdesi |
| Tekerlek boyutu:: | 5cmx2.03cm |
2.5 İnç Yumuşak Tekerlekler Döner Kafa Hafif Hizmet Tipi PVC Tekerler Cıvata Deliği Tarafı
| Ürün adı: | 2.5 İnç Yumuşak Tekerlekler Döner Başlı Cıvata Deliği Yan Kilit Çin'de Hafif Hizmet PVC Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pvc tekerlekler cıvata deliği yan kilit |
| Tekerlek boyutu:: | 6.5cmx2.5cm |
Siyah Zemin Koruyucu PVC 6 İnç Döner Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç plaka siyah pvc sırtlı pp çekirdekli döner orta hizmet tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Beyaz |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
8 inç Naylon İskele Tekeri Tekerlekleri Katı Uzun Çelik Kök Ayarlanabilir Yükseklik İskele Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 8 inç Naylon İskele Tekeri Tekerlekleri Katı Uzun Çelik Kök Ayarlanabilir Yükseklik İskele Tekerlekl |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı |
| Tekerlek Malzemesi:: | Naylon |
100 ila 300 KG yük kapasitesi ile özelleştirilebilir kauçuk bantlar
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
|---|---|
| Özellik: | özelleştirilebilir |
| Bitir.: | Zine Kaplamalı/Dişli Sap |
Fenol Endüstriyel Çarklar Poliüretan Tekerlek Tipi Genişletilebilir Kök Montajı 1-4 Inç Tekerlek Genişliği
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
125kg Yük Kapasiteli Plaka Tekerlekleri Ağır Hizmet Uygulamaları için Dayanıklı Naylon Braket Malzemesi
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Braket malzemesi: | Naylon |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Çelik tekerleği çapı 3 inç, çeşitli endüstrilerde üretim ve mühendislik amacıyla uygundur
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |

