Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi 5 İnç Ferforje Kauçuk Tekerler Yan Kilit Endüstriyel Dökme Demir Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Tekerler |
En iyi korozyon koruması için çinko kaplı endüstriyel makaralar
| tekerlek tipi: | Plastik/ Kauçuk/ Poliüretan/ Fenolik/ V-Oluk/ Çelik |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-12 İnç |
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
Ağır Güçlü Gri TPR Çark Çarkları Sessiz Döner Plaka Çarkları Sink Kaplama Dönüşümü
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Tekerlek çapı: | 2-4 İnç |
Endüstriyel Tekerlek Çarkları Dayanıklı Çelik Dönüştürme Tekerlekleri ile 5000 Lbs'e Kadar Ağır Görevli
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Paslanmaz Çelik Termoplastik Kauçuk, Endüstriyel Ekipmanlarda Çalışma ve Uzun Ömür Sağlayan Hassas Bilyalı Rulmanlı
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Color: | White+Grey |
Toplam Kilitli 125mm Çap 220LBS Kapasiteli Döner Dişli Kök PVC Teker Tekerleği
| Ürün adı: | Toplam Kilitli 125mm Çap 220LBS Kapasiteli Döner Dişli Kök PVC Orta Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde tekerleri pvc tekerlek kilidi |
| Tekerlek Rengi:: | kırmızı |
Endüstriyel Hafif Görevli Çubuklar Gri Yumuşak Tekerlek Çapı Plastik Çekirdek 144 Lbs'e Kadar
| Tekerlek Çekirdeği: | plastik |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 144 lbs'ye kadar |
| Tekerlek Sırtı: | Yumuşak |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
200mm Gümüş Renk 300kg Kapasite İçi Boş Çekirdekli Sert Teker Tekerlekler Düz Sırt
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 200mm Gümüş Demir Tekerlek 300kg Kapasiteli Boş Çekirdekli Sert Ağır Hizmet Tekerl |
|---|---|
| Stil:: | 200 mm yandan kilitli demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 20 santimetre |
100x32mm Kimyasal Dirençli Dişli Mil Döner Teker
| Ürün adı: | WBD Toptan 100x32mm Kimyasal Dirençli Tekerlek Dişli Kök Orta Hizmet 304SS Kilitli Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Mil kilitleme pa 304ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Düz rulmanlı |

