Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
Sert Plaka Tekerlekler 8 İnç Turuncu PVC Tekerler Ağır Hizmet Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | Sert Plaka Tekerlekler 8 İnç Turuncu PVC Tekerler Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri Endüstriyel Üreti |
|---|---|
| stil:: | 8" pvc tekerlekler sert |
| Yapı:: | kaynaklanmış çelik |
4 İnç Siyah PVC İçi Boş Çekirdekli Teker Tekerlek Döner Plakalı Bilyalı Rulman
| Ürün adı: | 4 İnç Siyah PVC İçi Boş Çekirdek Tekerlek Döner Plakalı Rulman Dayanıklı Caster Tekerlekler OEM Çin |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tipi siyah tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Beyaz |
5 İnç PVC İçi Boş Çekirdek Arabası Sert Plaka Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 5 İnç Siyah PVC İçi Boş Çekirdek Araba Tekerlekleri Sert Plakalı Endüstriyel Teker Tekerlekler Sağla |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tipi siyah pvc tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | siyah |
100mm Dişli Kök Döner Bilyalı Rulman İçi Boş Çekirdekli Pvc Teker Tekerleği
| Ürün adı: | 100x32mm Dişli Kök Döner Bilyalı Rulman Siyah PVC İçi Boş Çekirdekli Tekerlek Tekerleri Çin |
|---|---|
| stil:: | Kök siyah tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah, diğer değişebilir |
Yan Fren Tekerlekleri Çekirdek Ağır Hizmet Tekerleri Üzerinde Basıyor Araba Tekerlekleri 5 İnç
| Ürün adı: | 5 İnç Gri PVC Yan Fren Tekerlekleri Çekirdek Tekerler Üzerinde Basıyor Araba Tekerlekleri Endüstriye |
|---|---|
| stil:: | 5" pvc tekerlekler yan kilit |
| Yapı:: | kaynaklı |
100x32mm Dişli Kök Döner Araba Tekerlekleri Rulman El Arabaları İçin İçi Boş Çekirdekli Siyah Tekerler
| Product Name: | 100x32mm Threaded Stem Swivel Cart Wheels Ball Bearing Hollow Core Black Casters For Hand Trolleys |
|---|---|
| stil:: | Vidalı siyah tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Beyaz |
2'' Mobilya Tekerleri M11x22mm Kavrama Halkası Mil İkiz Tekerlek Kilitlenebilir
| Ürün adı: | M11x22mm Kavrama Halkası Kök İkiz Tekerlek Kilitlenebilir Siyah Tekerlek 2 "Frenli Ofis Koltuğu Teke |
|---|---|
| stil:: | 2 "Kavrama gövdeli siyah frenli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
M10x15mm Çift Teker Tekerler Dişli Gövde Kilitlenebilir 50mm Ofis Koltuğu Frenli Tekerler
| Ürün adı: | M10x15mm Dişli Kök İkiz Tekerlek Kilitlenebilir Siyah Tekerlek 50mm Frenli Ofis Koltuğu Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | 2 "dişli gövdeli siyah frenli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
0375 Inch Bolt Delik Boyutu Süper Ağır Görevli Çarklar Poliüretan Tekerlekler 4 X 45 Inch Plak Boyutu Sağlam Ağır Yük Kapasitesi Tekerlekler
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
Yumuşak TPR Gri Zenkli Çarklar 19-24mm Tekerlek 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Tekerlek Genişliği: | 19-24mm |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |

