Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
Yük Kapasitesi 100 ila 300 KG Ağır Güçlü Lastik Çark 8 Inç Siyah Mavi Yeşil Performans Ağır Yük Taşıma Çarkı
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Sert 440LBS 4 İnç Kauçuk Döner Tekerlekler Sessiz Zemin Koruma
| Ürün adı: | 4 inç Yumuşak Yönlü Tekerlekler 440LBS Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri Fabrika Çin |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4x2 inç |
Hastane mobilyaları için paslanmaz çelik malzeme ile beyaz gri plaka tıbbi kabuklar
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yüklü Kapasite: | 275 pound |
Çinko ile kaplanmış endüstriyel tekerlekler sıcaklık aralığı 300 ° F'ye kadar Endüstriyel uygulamalar ve ekipman işleme yönelik dayanıklı ağır iş tekerlekleri
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Çift Top Taşıma Ağır Güçlü Kauçuk Çark 8 inç ve Sağlam 3 ila 8 inç çapı Endüstriyel arabalar için mükemmel
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
4kg 5kg Kauçuk Tekerlekler Özelleştirilebilir İşaretlemeyen Taban Tipi Depo ve Uygulamalar İçin Sorunsuz Dönen Tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
230kg Kapasiteli TPR Döner Plakalı Yumuşak Tekerler Bilyalı Rulman 125mm Tekerlek Tekerlekler
| Ürün Adı: | Fabrika Satış 230kg Kapasite 125mm Gri TPR Tekerlek Döner Plaka Yumuşak Ağır Hizmet Tekerleri Bilyal |
|---|---|
| Tarzı:: | 125mm TPR döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
Çelik iskeletler için ultra hafif iskelet döşeme tekerlekleri
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |

