Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
Döner Tekerlekler ve Döner Kilit Fren Tipi ile Zahmetsiz Hareket
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
Müşteri Gereksinimleri İçin Çinko Kaplamalı Sessiz Tekerlekler ve Toplam Kilit Fren Tipi
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Termoplastik Kauçuk 150mm 250kg Sert Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Satış 150mm Gri Yumuşak Yön Tekerleği 250kg Kapasiteli TPR Perakendeciler İçin Sert Ağır Hizmet |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150mm |
Yumuşak Tekerlek Yürüyen Yumuşak Görevli Çarklar / 2-4 Inç Döner Yarıçap
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Dönerli TPR hafif yüklü rotorlar Gri tekerlek 2-4 inç çapı
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Material: | TPR |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Zorlu ve zorlu ortamlar için Ağır Görevli 2-4 Inç Hafif Görevli Çarklar
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
2 ila 12 İnç Tekerlek Çapına Sahip, Ağır Yük Taşımaya Uygun Hassas Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Tekerlekli Tekerlekler
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
Çinko Kaplama Vidalı Gövdeli Kauçuk Tekerlekler Elastik Yumuşak Turuncu Döner Sabit Frenli Tekerlekler Sorunsuz Hareket İçin Tasarlanmıştır
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
| Application: | Industry |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı Kauçuk Tekerlekler Özelleştirilebilir Rulman Seçenekleri Rulo Çift Bilyalı Düz Rulman Performans İçin
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Application: | Industry |

