Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch stainless steel stem casters ] eşleşme 49 Ürünler.
4 inç paslanmaz çelik dal döşeme makineleri endüstriyel kalite kurulumu kolay
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
| Tekerlek çapı: | 3 inç |
3 İnç Tekerlek Çapı Vidalı Tekerlekler Paslanmaz Çelik Pürüzsüz Dönen Vidalı Tekerlekler Tıbbi Ekipman ve Arabalar İçin Mükemmel
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
Yumuşak 3 İnç Paslanmaz Çelik TPR Caster Tekerlekler Döner Çift Fren
| Ürün adı: | Yumuşak Tekerlek 3 inç Döner Çift Frenli Paslanmaz Çelik TPR Caster Tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Yumuşak TPR paslanmaz çelik tekerlekler |
| Uygulama:: | Tıbbi Arabalar |
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Su Geçirmez Paslanmaz Çelik Tekerler 3 İnç Kırmızı PU Yan Fren SS Tekerlekler
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Tekerler Toptan 3 inç Orta Hizmet Kırmızı PU Yan Fren SS Tekerlekler Fabrikası |
|---|---|
| stil:: | Kırmızı pu yan fren ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | tek bilyalı rulman |
4 inç Toplam Yükseklik 3 inç Tekerlek Çapı Sağlık Kuruluşları için Çift Frenli Tıbbi Çubuklar
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
4.5 Inch Heavy Duty Paslanmaz Çelik Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Endüstriyel malzeme taşıma kapasitesi 110kg olan iplik sapı makine
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
4 inç Toplam Yükseklik Çift Frenli Tıbbi Çubuklar Beyaz Gri
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

