Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch stainless steel stem casters ] eşleşme 49 Ürünler.
Ağır Hizmet ve Zorlu Ortamlar İçin Hassas Bilyalı Rulman Çelik 3 İnç Tekerlek Çapı
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Endüstriyel uygulamalar için Nylon Bracket Steel Beyaz Gri
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
4 Inch Wheel Size Medical Casters Nylon Bracket Tıbbi Cihazlar için Yumuşak Yuvarlak Tekerlekler Hastane Yatak Hareketliliği Çözümleri
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Mobilya için 3 İnç Döner Döner Tekerler Plastik Hafif Hizmet Tekerleri Katı Tekerlek
| Ürün adı: | Mobilya için 3 İnç Döner Döner Tekerler Plastik Hafif Hizmet Tekerleri Katı Tekerlek |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner plastik tekerler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
4 Inch Wheel Size Polypropylene için Neylon Tıbbi Çarklar
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Renk: | Beyaz+Gri |
| Türü: | Plaka |
96x63mm Plaka Montajlı Tekerler 5 İnç Döner Kilitleme Tıbbi Teker Tekerlekler Toplu
| Ürün adı:: | 96x63mm Plaka Montajlı Tekerler 5 İnç Döner Kilitleme Tıbbi Teker Tekerlekler Toplu Satış |
|---|---|
| Plaka Boyutu:: | 96x63mm |
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
0.25 inç kalınlığındaki depo ekipmanları kabloları
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
3 inç Gri Tekerlek Dişli Mil Döner Kafa TPR Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 3 inç Gri Tekerlek Dişli Kök Döner Kafa TPR Hafif Hizmet Tekerleri Fabrikası Çin |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövde tpr tekerlekler gri |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
4 inçlik genel yükseklik nilon koltuklu hassas top taşıyıcı tıbbi koltuklar
| Fren: | çift fren |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Çifte Fren Tıbbi Çarkları Yük Kapasitesi 125kg Termoplastik Kauçuk Toplam Yüksekliği 4 inç
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
| Toplam yükseklik: | 4 inç |

