Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch stainless steel stem casters ] eşleşme 49 Ürünler.
Ağır tıbbi ekipmanlar için plaka tıbbi koltuklar 275lbs yüklü kapasite çift fren
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Ağır görev ve sıcaklık ortamları için çinko kaplama hafif görev kasketleri
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Top rulmanları ve dayanıklı bitirme ile endüstriyel kasetler
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
90-135 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü rotörler / yuvarlak şekilli tabanlı rotörler
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
|---|---|
| Tread Type: | Round Shape |
| Caster Type: | Thread Stem/Plated |
125 kg yük kapasitesiyle ağır işlevli plaka rotörleri
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri
| Ürün adı:: | M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri |
|---|---|
| Gövde Boyutu:: | 28x40mm |
| Yükseklik:: | 149 mm |
Hareketli ekipmanlar için toplam kilit fren ve top rulmanı olan ağır görevli rulolar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
275 lb yüklü kapasiteli 4 inçlik tekerlekli 4 inçlik boyutlu toplam yüksekliğe sahip tıbbi koltuklar
| Tekerlek Boyutu: | 4 inç |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
| Rulman Tipi: | hassas bilyalı rulman |
275 lbs yüklü kapasiteli ticari plaka makine
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Braket malzemesi: | Naylon |
| Renk: | Beyaz+Gri |
Beyaz Gri Tıbbi Çubuklar Hasta Taşımacılığı İçin Plaka Naylon Bracket ile
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |

