Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch stainless steel stem casters ] eşleşme 49 Ürünler.
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Stainless Steel Tıbbi Ekipman Çarkları 4.5 Yuvarlak Çaplı
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Tread Type: | Round Shape |
110kg Kapasite Paslanmaz Çelik Çubuklar Yuvarlak Şekil Çaprazlık Türü Ve Bouble Ballrace Bracket Özelliği
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
2-12 inç paslanmaz çelik bitirme endüstriyel kauçuk rotor / tekerlek frenli döner rotorlar
| Döner Kilit: | Evet/Hayır |
|---|---|
| tekerlek tipi: | TPR/Plastik/Kauçuk/Poliüretan/Fenolik/V-Yiv/Çelik |
| Fren: | Evet/Hayır |
Endüstriyel sınıf 304 Paslanmaz Çelik Çift Top Çubukları
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting: | Top Plate Type |
110kg Kapasiteli Paslanmaz Çelik Çubukları 0,25 Inç Kalınlığıyla Üst Plakası Tipi
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
2 İnç 110lbs Yükleme Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün adı: | 2 inç 110lbs üst plaka dişli gövde döner sabit beyaz naylon hafif hizmet 304 paslanmaz çelik tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Küçük naylon paslanmaz çelik tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Rulman yok |
50mm Çap 50kg Kapasiteli TPR Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün Adı: | 50mm Çap 50kg kapasite Hafif hizmet tipi TPR Paslanmaz Çelik Tekerlekler sağlar |
|---|---|
| Style:: | Light duty tpr stainless steel casters |
| Uygulama:: | ev Aletleri |
Clear PC Hafif Hizmet Döner 40mm 66lbs Paslanmaz Çelik Tekerler
| Ürün Adı: | Fabrika tedarikleri 40mm 66lbs Şeffaf PC Hafif Hizmet Döner Kilitleme 304 Paslanmaz Çelik Tekerler |
|---|---|
| Style:: | PC stainless steel casters |
| Uygulama:: | Mutfak |

