Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 inch stainless steel stem casters ] eşleşme 49 Ürünler.
Yuvarlak Şekilli Zenkli Çubuklar İşyerinizde Verimliliği ve Verimliliği Artırır
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
0.25 inç plaka kalınlığı kolay ve sessiz çalışmak için hafif görev kasketleri
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
TPR / Plastik / Kauçuk Tekerlekleri ile Endüstriyel Döner Ağır Görevli Roller
| Konut: | Preslenmiş Çelikten Üretilmiştir |
|---|---|
| Toplam yükseklik: | 2-12 İnç |
| Özellik: | Güvenilir ve dayanıklı |
Çeşitli Montaj Tipleri ve Yük Kapasiteleri İçin Endüstriyel Çekirdekler
| Yük kapasitesi: | 5.000 lbs'ye kadar |
|---|---|
| Montaj Tipi: | Üst Plaka/Dişli Kök/Genişletilebilir Kök/Kavrama Halkası Kök |
| Tekerlek Genişliği: | 1-4 inç |
Hastane için 4 '' Tıbbi Tekerler Bej Döner Dişli Kök Kilitleme Çift Tekerlek
| Ürün adı:: | 4 İnç Bej Tekerlek Döner Dişli Kök Kilitleme Tıbbi Tekerler Hastane Özelleştirmek İçin Çift Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek boyutu:: | 100X71mm |
| Yükseklik:: | 123mm |
3-1/2 İnç Üst Plaka Döner Yarıçaplı Orta Hizmet Tipi Tekerler, 1/4 İnç Cıvata Deliği Ebatlı
| Rulman Tipi: | Bilye |
|---|---|
| fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Hastane Yatağı Teker Tekerlekler
| Ürün adı:: | 5 "Yumuşak Tekerlek Plaka Tipi Tıbbi Tekerler Döner Tip Hastane Yatağı Teker Tekerlekler Toptan Satı |
|---|---|
| Yükseklik:: | 177,5 mm |
| Özelleştirilmiş:: | logo/renk |
76 * 61mm Bolt Delik Aralıklı Çeşitli Endüstriyel İhtiyaçlar için Termoplastik Kauçuk Beyaz Gri
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
4 İnç Yumuşak Tekerlekler Gri Kauçuk Döner Teker Tekerlekler Sessiz Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 İnç Yumuşak Tekerlekler Gri Kauçuk Döner Teker Tekerlekler Sessiz Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi lastik tekerler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |

