Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 257 Ürünler.
3-3/4 X 3-3/4 Inch Montaj Plağı Boyutu 5 Inch Orta Görevli PU Döner Çarkları Ağır Görevli Malzeme Taşıma için
| Cıvata Deliği Boyutu: | 1/4 inç |
|---|---|
| Fren tipi: | yan kilit |
| Tekerlek çapı: | 4 inç |
4" Döner Başlıklı Gri TPR Zemin Koruyucu Civata Delikli Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 4" Cıvata Deliği Tipi 360° Döner Kafa Gri TPR Zemin Koruyucu Tekerlek Mobilyalar İçin Hafif Hiz |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi döner başlı tpr tekerlekler |
| Braket Malzemesi:: | Çelik |
Kolay Manevra Kabiliyeti ve Dayanıklı Performans için Çelik Dişli Gövdeli Mobil İskele Tekerleği
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
Yüksek yük kapasitesi için 3-1/2 inç üst plaka döner yarıçaplı endüstriyel sınıflı ağır işlevli rotor top rulmanı
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Rulman Tipi: | Top yatağı/çift bilyalı rulman |
Ağır Güçlü Gri TPR Çark Çarkları Sessiz Döner Plaka Çarkları Sink Kaplama Dönüşümü
| Dönme Yarıçapı: | 2-4 İnç |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Tekerlek çapı: | 2-4 İnç |
Taşıma Fren Tipi Çark Çark Çark 200/250kg Yük 50mm Çelik İşlenmiş Kök
| Kullanımı: | İskeleler |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Çift Fren |
| Yük kapasitesi: | 200/250 kilo |
Yüksek kaliteli 4 adet presli çelik kromlu top rulmanı Tpr ipli sapı mobilya döşeme tekerleği
| Malzeme: | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Gümüş Krom kaplama |
| Tedarikçi Türü: | fabrika |
3" Lastik Tekerlek Siyah Renk Sert Plaka Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 3" Lastik Tekerlek Siyah Renk Sert Plaka Hafif Hizmet Endüstriyel Tekerler Fabrikası Çin |
|---|---|
| Stil:: | 3" sert kauçuk tekerlekler |
| Teker Stili:: | Sabit |
Fren Üst Plakalı Yumuşak Endüstriyel Lastik Tekerlekler ile 4 İnç Mavi Tekerlek Döner Elastik Kauçuk Tekerler
| Ürün adı: | Fren Üst Plakalı Yumuşak Endüstriyel Lastik Tekerlekler ile 4 İnç Mavi Tekerlek Döner Elastik Kauçuk |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |

