Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 181 Ürünler.
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Giyilebilir 230kg Kapasiteli 5 İnç Kilitli Yeşil Braketli Döner Tekerler
| Ürün adı: | 5 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tipi tekerle |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk döner ağır hizmet tipi teker |
| Kapasite:: | 230kg |
4 inçlik top taşıyıcı tekerlekleri olan çinko kaplamalı orta yüklü ruller
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Katı çekirdekli tekerlekli top rulmanları Amerikan Tipi Plakası Montajı 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
90mm Yükseklik 5 inç Bolt Delik Çarkları 200kg 300kg 400kg 500kg Yük Kapasitesi
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
Gri Polyurethane 4 Inch Top Taşıma Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
500 lb yük kapasitesi çinko kaplama ve 0,25 inç kalınlığı olan paslanmaz çelik kalıplar
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
3 inçlik tıbbi plaka rotorları 275 lbs yük kapasitesi hassaslıklı top rulman naylon koltuk
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
5 inç, 6 inç, 8 inç yaylı şok emici, şoka dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve evrensel
| Operasyon modu: | Ayak |
|---|---|
| Merdiven Malzemesi: | plastik |
| Plastik Tip: | PU ve Demir |

