Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] eşleşme 181 Ürünler.
Dökme Demir 75mm Üst Sert Plaka Siyah Çatal Masa için Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Üretim 75mm Üst Plaka Tipi Sert Plaka Siyah Çatal Orta Hizmet Dökme Demir Masa Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Ütü |
Kilitli Polyurethane Casters ile Döner Tek Tek Tekerlekli Top Taşıyıcı Malzeme Taşıma ve Taşıma Uygulamaları için Mükemmel
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Yumuşak Yürüyüş Siyah PU Çark Çarkı 194mm Depo Malzeme İşleme ve Taşıma Yüksekliği
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Çarkları Toplam Kilit Fren Türü Sunar Depo ve Ekipman için Mükemmel Seçim
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Mobilya Çubukları Kara Tekerlek Çoğu Mobilya ile Uyumlu
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Mobilyalar İçin Uygun Plaka Montaj Tipi Tekerlekler, Ağır Yük Kapasitesi, Sorunsuz Dönüş ve Uzun Ömür Sağlayan Tekerlekler
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
4 Naylon Top Taşıma Çarkı Set 2 Montajında vida ile Sabit Çekirdek Tekerlekler
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |

