Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
Birim Ağırlığı 4kg 5kg 2 inç 4 inç 5 inç tekerlekler frenli makaralar siyah mavi yeşil sağlam ve performans
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Housing Material: | Steel |
230kg Kapasiteli TPR Döner Plakalı Yumuşak Tekerler Bilyalı Rulman 125mm Tekerlek Tekerlekler
| Ürün Adı: | Fabrika Satış 230kg Kapasite 125mm Gri TPR Tekerlek Döner Plaka Yumuşak Ağır Hizmet Tekerleri Bilyal |
|---|---|
| Tarzı:: | 125mm TPR döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
Polyurethane 5-3/4 inç Yüksek Kapasiteli Çubuklar Bolt Delik Aralık 2-7/8 X 2-7/8 inç Toplam Yükseklik
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Tekerlek Rengi: | Gri |
| tekerlek tipi: | Poliüretan |
300 lbs Gri Polyurethane Orta Görevli Çarklı Top Çarklı Çinkolu Tekerlekler
| Wheel Color: | Gray |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Type: | Polyurethane |
Gri Polyurethane 4 Inch Top Taşıma Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Paslanmaz Çelik Endüstriyel Çubuklar Gıda İşleme ve Tıbbi Ekipmanlar için Plaka Çubukları
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Çeşitli tekerlekli özelleştirilebilir endüstriyel rotörler
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Siyah kauçuk tekerlekler elastik yumuşak turuncu yük kapasitesi 100 ila 300 KG ve ağır iş için esnek tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Bolt Delik Arası 25 Inç Ağır Görevli Tekerlek Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Çinko Kaplama Vidalı Gövdeli Kauçuk Tekerlekler Elastik Yumuşak Turuncu Döner Sabit Frenli Tekerlekler Sorunsuz Hareket İçin Tasarlanmıştır
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
| Application: | Industry |

