Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Tıbbi Tekerlekler 4 İnç Tekerlekler Çift Fren Ağır Hizmet Tipi Tekerlekler Tıbbi Cihazlar ve Hastane Mobilyaları İçin
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |
Nylon Braket Malzemeli ve 275lbs Yük Kapasiteli Tıbbi Tekerlekler, Tıbbi Ekipman Hareketliliği İçin İdeal
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
5 İnç TPR Medikal Orta Hizmet Tekerleri Üst Plaka Döner Yan Kilitleme
| Ürün adı: | 5 inç TPR Tıbbi Tekerlekler Üst Plaka Döner Yan Kilitleme Orta Hizmet Tekerleri Tedarikçisi |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR yan kilit tekerlekleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
75x21mm Döner Döner Dişli Gövde Beyaz PP Hafif Hizmet Tekerleri Toplam Fren
| Ürün adı: | 75x21mm Dolu Teker Toplam Fren Döner Döner Dişli Mil Beyaz PP Hafif Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pp tekerlekler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
Çift Top Taşıma Çalışma Masa Çarkları 2,5 Inç Tekerlekler Korozyona Direnci
| Yükleme kapasitesi: | 300 pound |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Renk: | Siyah |
M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri
| Ürün adı:: | M28x40mm Katı Kök 4 İnç Gri TPR Tıbbi Yatak Tekerleri Manyetik Olmayan Hastane Tekerleri |
|---|---|
| Gövde Boyutu:: | 28x40mm |
| Yükseklik:: | 149 mm |
150mm Toplam Fren Dişli Kök İçi Boş Çekirdekli Bilyalı Rulman Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 150mm Toplam Fren Dişli Kök Döner İçi Boş Çekirdek Bilyalı Rulman Siyah PVC Tekerler Tekerlekler Top |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli siyah pvc kilitli tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah renk |
5 inç Ağır Hizmet Tipi Poliüretan Tekerler Döner Plaka Yumuşak Endüstriyel Araba Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tekerleri |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
100x27mm 360 ° Dönen Cıvata Deliği Döner Kafa TPR Mobilyaları Toplam Frenli Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 100x27mm Teker Toplam Fren 360° Döner Civata Deliği Döner Kafa Gri TPR Hafif Hizmet Tekerleri Mobily |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet cıvata deliği fren tpr tekerlekleri |
| Braket Malzemesi:: | Çelik |

