Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
19-24 mm'lik hafif yükler için çelik plaka döner sarı tekerlekler
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
Çelik Hafif Görevli Dönerli Kilit Çarkları -20 ila 100 derece Selsüzyüze Düz Gri TPR Tekerlekleri ile
| Sıcaklık aralığı: | -20 ila +100 Santigrat Derece |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
Ağır yükler ve daha fazla istikrar için yeşil atma çubuğu tipi zemin kilidi
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
| Yük kapasitesi: | 300kg |
4 İnç Zemin - Dostu Gri Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Poliüretan Döner Kilitleme Tekerleri Toptan Satış
| Ürün adı: | 4 İnç Zemin Dostu Gri Tekerlekler Orta Hizmet Tipi Endüstriyel Poliüretan Döner Kilitleme Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Orta hizmet tekerleri gri pu |
| Tekerlek boyutu:: | 100x32mm |
4 İnç Suya Dayanıklı Naylon Bijon Deliği Döner Kafa Orta Hizmet 304SS Döner Kilitleme Tekerleri
| Ürün adı: | WBD Toptan 4 İnç Suya Dayanıklı Naylon Bijon Deliği Döner Kafa Orta Hizmet 304SS Döner Kilitleme Tek |
|---|---|
| stil:: | Civata deliği kilitleme pa 304ss tekerlekler |
| Rulman Tipi:: | Düz rulmanlı |
Endüstriyel Zemin Kilitleme Depo Yönetiminiz için Ekolojik Dostu Seçim
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Türü: | döner |
Yumuşak Tekerlek Yürüyüşü Hafif Görevli Plak Çarkları Çelik Kontu Toplam Kilit Fren -20-100°C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
5x2 İnç 506LBS Üst Plaka Döner Kilit Bilyalı Rulman Tekerleri
| Ürün adı: | WBD 5x2 inç 506LBS Kapasiteli Gri Döner Kilit TPR Üst Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Sağlıyor |
|---|---|
| Stil:: | 5 inç TPR yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
Zorlu ortamlar ve uygulamalar için Ağır Güçlü Döner Kilitli Hafif Görevli Çarklar
| Wheel Material: | TPR |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Color: | Grey |
Toplam Yüksekliği 2 ila 12 inç Ağır Görevli Çarklar Sink kaplı Toz kaplı Paslanmaz Çelik Ağır Yüklü Sanayi Tekerlekleri
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |

